Zajęcia taneczno-ruchowe

Twój maluszek uwielbia radosne podrygi w rytm muzyki? Już teraz widzisz w nim małego tancerza? Zabawy z tańcem i muzyką to zajęcia, które pozwolą rozwinąć w nim miłość do tańca!

Dzięki tym zajęciom Twoje dziecko wkroczy w magiczny świat tańca, dowie się, na czym polega rytm i pozna podstawowe kroki taneczne. Nie musisz martwić się o to, czy jest już gotowe na udział w zajęciach tanecznych – Zabawy z tańcem i muzyką są przystosowane do rozwoju psychomotorycznego i pozwalają na rozwijanie ich umiejętności ruchowych.

Na zajęcia zapraszają Pani Gosia z niesamowitą energią i ogromną chęcią nauczenia maluchów tego, co najważniejsze – tańca. Będąc na sali całą uwagę poświęcają swoim podopiecznym, nawiązując z nimi świetny kontakt. Dbają o to, by każde dziecko czuło się w czasie zajęć dobrze i potrafiło połączyć naukę z dobrą zabawą.

ADRESAT: od 2 lat

TERMIN: SOBOTA – 11:00-12:00

KOSZT: Informacja u instruktora : 691 200 006

PROWADZĄCA: GOSIA WALCZAK-CZŁAPIŃSKA

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego I Sportu w Gdańsku. Od 12 lat instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness , trener personalny i doradca żywieniowy. Uczestnik wielu szkoleń, warsztatów i konwencji fitnessowych jak i żywieniowych. Na zajęciach wspiera i motywuje zarówno dorosłych jak i dzieci. Korzysta z fachowej wiedzy jak i doświadczenia, a wszystko to dużą dawką pozytywnej energii.

Specjalizuje się w formach

– wzmacniających takich jak: TBC, Trening funkcjonalny, Trening obwodowy, Interwał;

– tanecznych : ZUMBA

– prozdrowotnych: Zdrowy kręgosłup, Stretching

– zajęcia ruchowe dla dzieci

Skip to content