Projekt Rządowy Infrastruktura Domów Kultury

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury - państwowego funduszu celowego

Dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego

„ROZSZERZENIE OFERTY KULTURALNEJ W CENTRUM KULTURY W LUBIENIU KUJAWSKIM POPRZEZ DOPOSAŻENIE CENTRUM”

• DOFINANSOWANIE ZE ŚRODKÓW MKiDZN – 26.000,00 ZŁ

• CAŁKOWITA WARTOŚĆ PROJEKTU – 37.165,68 ZŁ

Celem projektu jest doposażenie Centrum kultury w Lubieniu Kujawskim w instrumenty muzyczne, sprzęt multimedialny, audiowizualny, nagłośnienie oraz oświetlenie. Zakupiony sprzęt rozszerzy oraz uatrakcyjni ofertę kulturalną. Osoby chcące skorzystać z zajęć oferowanych przez Centrum Kultury w Lubieniu Kujawskim będą mogli korzystać bezpłatnie z zakupionego w projekcie sprzętu.