Jak co roku mieszkańcy Gminy Lubień Kujawski, spotkali się by wspólnie świętować Boże Narodzenie.Wydarzenie odbyło się w piątkowe popołudnie 21 grudnia 2018 r. w Centrum Kultury.Wzruszającym momentem spotkania wigilijnego było dzielenie się opatkiem i składnie życzeń.Życzenia mieszkańcom złożyli również zaproszenie goście.Nie zabrakło także tradycyjnych potraw.Na scenie Centrum Kultury kolędy i pastorałki zaśpiewali i zagrali: zespół dziecięcy z CK pod kierownictwem Rafała Paczkowskiego,Julka Seklecka ze szkoły Podstawowej z Kalisk,Marcin Seklecki,Alicja Deicka,zespół seniorów HARMONIA.W tym dniu odbyła się  również uroczysta gala wręczenia nagród dla laureatów konkursu na najpiękniejszą kartkę świąteczną.Tradycyjne spotkanie wigilijne z mieszkańcami zorganizował Burmistrz Lubienia Kujawskiego wraz z Radą Miejską Lubień Kujawski przy współpracy Centrum Kultury oraz Biblioteki Publicznej. Zdjęcia na facebooka Centrum Kultury.