W dniu 07.12.2018 r. w Centrum Kultury odbyły się Mikołajki. Był to dzień animacji i zabaw ruchowych.Do tańca i wspólnej zabawy porwali animatorzy.Na wszystkich miłośników czekolady czekała fontanna czekoladowa.Nie zabrakło słodkiego poczęstunku i mini prezentów w formie słodyczy. Natomiast 11.12.2018 r. w Centrum Kultury odbyło się Spotkanie z Mikołajem. Na ten dzień przybyły przedszkolaki oraz klasy ,,O'' ze szkoły ZPO w Lubieniu Kujawskim.Dzieci zostały wprowadzone w tematykę świąteczną przez Elfinkę.Były zagadki świąteczne,tańce,pociągi reniferów,powitanie świętego Mikołaja, wspólne kolędowanie.Na zakończenie odbyło się rozdanie prezentów oraz wspólne zdjęcie z Mikołajem.Więcej zdjęć na stronie facebooka Centrum Kultury.