W piątek 31.08.2018 r. w Świetlicy Środowiskowej w Kamiennej z organizowany był Piknik Rodzinny.W programie odbył się mecz piłki nożnej.Na boisku zebrała się spora ilość uczestników, nawet wybiegły dziewczyny i mieliśmy 3 drużyny złożone z chłopaków oraz dziewcząt.Rozegrano 2 mecze: maluchy kontra młodzieżówka oraz młodzieżówka kontra dorośli.Pierwszy mecz zakończył się 6-0 dla młodzieżówki a drugi 2-1 również dla młodzieżówki.Choć pierwsze miejsce było pewne to itak za zangażowanie i walkę pierwsze miejsce zdobyła grupa maluchów.Każda drużyna otrzymała dyplomy oraz piłki.Dla najmłodszych po meczu czekał animator a dla wszytskich ognisko i dyskoteka z Dj. Chesterem, gdzie dla najlepszych tańcerzy czekały upominki.Organizatorem Pikniku był Burmistrz Lubienia Kujawskiego oraz Centrum Kultury. Zdjęcia z pikniku znajdują się na stronie facebooka Centrum Kultury.