Z okazji Dnia Dziecka w dniu 3 czerwca 2018 r. na terenie Amfiteatru nad Jeziorem Lubieńskim odbył się festyn dla dzieci. Organizatorzy imprezy: Centrum Kultury oraz Biblioteka Publiczna w Lubieniu Kujawskim, którzy przygotowali wiele atrakcji, które sprawiły dzieciom radość. Festyn uświetniły występy artystyczne,instrumentalne,taneczne,recytatorskie w wykonaniu dzieci i młodzieży ze szkół w Kłóbce, Kalisk,ZPO Lubień Kujawski oraz z Centrum Kultury.W programie imprezy znalazły się m.in pokazy strażackie OSP Lubień Kujawski, Krzewie,Morzyc,pieczenie kiełbasek przy ognisku oraz wiele innych atrakcji jak trampolina,zjeżdżalnia,klocki XXL,przejażdżki łodzią ratunkową , konikiem,bańki mydlane,, malowanie buziek, wata cukrowa,, popcorn.W trakcie festynu odbywały się zabawy i konkursy prowadzone przez animatorów KUBUŚ- Dziecięca Kraina.Dzięki naszym sponsorom zorganizowana była loteria fantowa dla każdego dziecka, w której każdy los wygrywał.Wśród nagród były ksiązki, torby,długopisy,bryloczki.Sponsorzy festynu: Urząd Miejski w Lubieniu Kujawskim, POLCALC,Książki Marzeń,Bar u Huberta,GS Lubień Kujawski,Kubuś - Dziecięca Kraina,FHU Darkos,Przewodniczący Rady Powiatu - Zygmunt Wierzowiecki oraz radny Powiatu Bogdan Domżalski.Mamy nadzieje, że festyn z okazji ,,.Dnia Dziecka"pozostawił wśród uczestników miłe wrażenia.Zdjęcia w galerii.