• ZAJĘCIA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

  • ZAJĘCIA OGÓLNOROZWOJOWE

  • HARMONIA

  • FERIE ZIMOWE 2018

  • ZAJĘCIA TANECZNE

  • WALENTYNKI 2018

  • Zajęcia Taneczne

Ferie zimowe niestety dobiegły końca. Nadszedł więc czas na podsumowanie, miejmy nadzieje w pełni udanych sześciu dni, które w swoim aangażowaniem i wspaniałym nastrojem urozmaiciły instruktorzy: Marika Orłowska - Dance Studio Judyta Witkowska, Małgorzata Walczak Człapińska - Zumba, Studio Tańca Alibi, sensei Tomasz Mojztk - Karate Tradycyjne, Ewelina Mujta - Mujta English Lessons, Klaunolandia - animacje dla dzieci, Jan Wójkiewicz - zajęcia rzeźbiarskie.

 

 

W tym roku podczas zimowego wypoczynku w Centrum Kultury miało do zaoferowania dużo ciekawych interesujących zajęć.Ferie upłynęły pod nazwą ,,Artystyczny zawrót głowy''

Swoją energię dzieci mogły wykorzystywać podczas tańca, zumby i na trampolinach. W programie nie zabrakło zajęć rzeźbiarskich, z języka angielskiego oraz z krate tradycyjnego. Ponadto przez całe ferie można było korzystać z bilarda, piłkarzyków oraz z gier planszowych.

Dla dzieci były również przygotowane smakołyki w postaci smacznych owoców oraz ognisko gdzie można było piec kiełbaski oraz chleb.

Na zakończenie odbył się bal z Klaunolandią - animacje dla dzieci.Nie zabrakło księżniczek, cyganek, wróżek, aniołka, karateki i wiele innych.Wszystkie sstroje dzieci wykonały z pomysłowością i kreatywnością w doborze stroju karnawałowego.W czasie balu brały udział w konkursach i tańcach.

Zorganizowaliśmy również wyjazd do Koplalni Soli Kłodawa, a w ostanim dniu wrzechświat stanął nam otworem dzięki Mobilnemu Planetarium oraz uczestnicy zostali wprowadzeni do kolorowego i pachnącego świata mydeł.

Program tegorocznych ferii obfitował w wiele atrakcji.Staraliśmy się tak ułożyć plan, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Bardzo się cieszymy, że nasi podopieczni tak licznie uczestniczyli w zajęciach.

Na koniec wielkie podziękowania dla Gabrieli Czarniak- naszej wolontariuszce za zaangażowanie i pomoc podczas ferii zimowych.