W niedziele 18.02.2018 roku w Centrum Kultury w Lubieniu Kujawskim odbyły się muzyczno-liryczne walentynki przygotowane przez Centrum Kultury oraz Bibliotekę Publiczną w Lubieniu Kujawskim.

Wystąpili seniorzy z naszej gminy z przedstawieniem o tematyce miłosnej. Dużym zaskoczeniem był występ zespołu seniorów HARMONIA, który dostał wyróżniony gromkimi brawami, zakończony dwoma bisami z utworem PEPITA. Wielkie podziękowania dla zespołu z Brzeskiego Centrum Kultury , który uprzyjemnił muzycznie koncert walentynkowy.Każdy z gości otrzymał walentynkowe lizaki , a na zakończenie czekała na wszystkich słodka kawiarenka.W imieniu organizatorów dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do naszj inicjatywy oraz gościom za tak liczne przybycie.Zdjęcia w galerii.