• Zajęcia z Języka Angielskiego

• Zajęcia Ogólnorozwojowe

• GRAMY DLA KRYSTIANA

Dnia 11 października 2017 roku w Choceńskim Centrum Kultury-Biblioteka w Choceniu odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego ,, Turystyka na obszarze LDG w oczach młodych mieszkańców''. Organizatorem było Stowarzyszenie LDG Dorzecza Zgłowiączki. Udział w nim wzięło około 170 osób, w tym dzieci z zajęć plastycznych w Centrum Kultury w Lubieniu Kujawskim. Złożone prace były oceniane w trzech kategoriach wiekowych: 6-8 lat, 9-12 lat, 13-16 lat. Nagrodzonych zostało w sumie 12 uczestników, w tym MICHAŁ JUSTYŃSKI, który swoją pracę przygotował pod kierunkiem Pani Małgorzaty Szymańskiej. Wszystkim laureatom konkursu zostały wręczone dyplomy oraz nagrody rzeczowe: namioty i śpiwory. Michałowi bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!