• Zajęcia z Języka Angielskiego

• Zajęcia Ogólnorozwojowe

• GRAMY DLA KRYSTIANA

Dnia 14 października 2017 roku w miejscowości Kubłowo odbył się II Bieg Leśny im. Urszuli Pietrzak, który doszedł do skutku dzięki współpracy Centrum Kultury w Lubieniu Kujawskim, Zespołem Placówek Oświatowych w Lubieniu Kujawskim, Uczniowskim Klubem Sportowym ,,Lubienianka", Nadleśnictwem Kutno oraz firmami POLCALC i WIRKE.

Niniejszy bieg został nazwany imieniem nie żyjącej nauczycielki wychowania fizycznego lubieńskiej szkoły, która była propagatorką biegów przeajowych wśród dzieci i młodzieży. Nadleśnictwo Kutno oraz firma POLCALC i WIRKE ufundowali upominki i nagrody rzeczowe dla uczestników biegu. Ponadto Uczniowski klub Sportowy ,,LUBIENIANKA'' ufundował pamiątkowe medale dla wszystkich oraz wodę, a Zespół Placówek Oświatowych ciepły posiłek. Dodatkowo firma POLCALC przygotowała okolicznościowe koszulki i kubki.W pięknych okolicznościach i przy słonecznej jesiennej pogodzie odbyły się cztery biegi z podziałem na kategorie wiekowe lub płeć, w których w sumie udział wzięło prawie 80 osób. Na miejscu pojawiło sie wielu znamienitych gości, w tym:najbliższa rodzina Pani Urszuli Pietrzak, Przewodniczący Rady Powiatu-Zygmunt Wierzowiecki,Burmistrz Lubienia Kujawskiego-Marek Wiliński oraz lubieńska radna - Jolanta Grauman i Przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury i Sportu - Elżbieta Wojciechowska.Organizatorzy bardzo serdecznie dziękują wszystkim sponsorom za wsparcie merytoryczne, finansowe oraz poświęcony czas!!! Zdjęcia z biegu w galerii.