Program Rządowy Infrastruktura Domów Kultury

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury - państwowego funduszu celowego
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego

Projekt pn. „Rozszerzenie oferty kulturalnej w Centrum Kultury w Lubieniu Kujawskim poprzez doposażenie Centrum”

• Dofinansowanie ze środków MKiDZN – 26.000,00 zł
  • Całkowita kwota zadania – 37.165,68 zł

Celem projektu jest doposażenie Centrum Kultury w sprzęt multimedialny, audiowizualny, instrumenty muzyczne, nagłośnienie oraz oświetlenie sceniczne. Zakup wymienionego sprzętu przyczyni się do rozszerzenia oraz uatrakcyjnienia oferty kulturalnej Centrum Kultury w Lubieniu Kujawskim. Sprzęt wykorzystywany będzie bezpłatnie na zajęciach zorganizowanych przez Centrum Kultury.